2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13.03.2022

1. Msze święte:
  • w poniedziałek i wtorek – w Kaplicy Sióstr
  • w środę, czwartek i piątek – o godz. 18.00
  • w sobotę – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA – WAWRZEŃCZYCE o godz. 9.00 oraz STRÓŻA o godz. 16.00.
  1. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00
  2. Droga Krzyżowa:
  • WAWRZEŃCZYCE – środa o godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci
  • STRÓŻA – piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • WAWRZEŃCZYCE – piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta.
  1. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  2. Msza święta dla dzieci za tydzień o godz. 11.15.
  3. Można zaopatrzyć się w baranki wielkanocne z białej czekolady po 5 zł
  4. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach planowanych z naszej Parafii:
  • Praga – Wiedeń- Budapesztu – od 30 czerwca do 3 lipca – koszt 1350 zł + 60 euro
  • Lourdes (9 dni) – od 10 do 19 września – koszt 3250 zł + 70 euro (wstępy)
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny” (numer marcowy). Jest także specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony Św. Ojcu Pio (10zł)
  2. W minioną niedzielę zebrano na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie 2200 zł.
  3. Ojciec Święty Franciszek mianował ks. Macieja Małygę, dotychczasowego wikariusza biskupiego ds. stałej formacji kapłanów w archidiecezji wrocławskiej, biskupem pomocniczym naszej archidiecezji. Święcenia biskupie Ks. Maciej przyjmie w Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 w Katedrze Wrocławskiej. Polecajmy naszym modlitwom Księdza Biskupa – Nominata.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Władysława Dziedzińskiego oraz Rodzina Pana Sebastiana Kościelniaka
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Janusza Misiurki oraz Rodzina Pana Piotra Chwastyka

W gablocie przy kościele wywieszona jest lista sprzątania na luty i marzec.