2 NIEDZIELA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 5.01.2020

1. W poniedziałek, 6 styczniauroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte według stałego porządku niedzielnego. Tego dnia w kościele pobłogosławimy kadzidło i kredę. To także Misyjny Dzień Dzieci – ofiary złożone przy poświęceniu kadzidła i kredy przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • od wtorku do piątku – w kaplicy Sióstr
  • w sobotę – o 9.00 – w kościele parafialnym oraz o 16.00 w Stróży
  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda od wtorku do piątku od godz. 16.00.
  • wtorek (7 stycznia) – Wawrzeńczyce – ul. Kątecka 32-50 i 39-49 (od sklepu w stronę Kostomłotów)
  • środa (8 stycznia) – Stróża – ul. Ogrodowa i ul. Parkowa
  • czwartek (9 stycznia) – Stróża – Rzeczna (od nr 12 do nr 2), ul. Kolejowa 10 i 10a, ul. Leśna
  • piątek (10 stycznia) – Stróża – ul. Szkolna (od nr 1 do kościoła), ul. Polna
  • sobota (11 stycznia) – od godz. 11.00 – Stróża – ul. Kolejowa 1-7 i 11-20
  1. Rada Parafialna w Stróży i Ksiądz Proboszcz zapraszają na zabawę karnawałową w świetlicy w Stróży – 8 lutego (sobota) o godz. 20.00. Zapewniona orkiestra i jedzenie. Zapisy u Pań: Agnieszki Niżyńskiej, Elżbiety Niżyńskiej i Beaty Górkowy. Zebrane przy tej okazji pieniądze przeznaczone zostaną na dokończenie ogrodzenia kościoła i cmentarza w Stróży oraz na kolejną planowaną inwestycję jaką będzie elewacja kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. GOŚĆ NIEDZIELNY I NIEDZIELA PO 6 ZŁOTYCH.
  3. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniewa Markiewicza i Pana Łukasza Markiewicza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Zofii Wojteckiej i Pana Adama Bandury