19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.08.2021

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość odpustowa ku czci Św. Wawrzyńca – Patrona naszej Parafii. Suma odpustowa w Wawrzeńczycach o godz. 13.00. Msza święta w Ujowie o godz. 11.30.
  2. Msze święte:
  • w poniedziałek, wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr
  • w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • w piątek Msza święta o godz. 18.00, a następnie NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę różańcową w intencji pokoju na świecie i o nawrócenie grzeszników. Po różańcu procesja fatimska
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  1. W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ ZIELNEJ. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
  2. W minioną niedzielę zebrano na pomoc dla poszkodowanych z powodu powodzi i nawałnic na zakup samochodów dla misjonarzy 1510 zł.
  3. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Jarosława Gałki i Rodzina Pana Mateusza Gałki
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Mirosława Jarosza, Pani Maria Maligranda i Pani Zofia Wojtecka