19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.08.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek i wtorek – Msza święta w Kaplicy Sióstr
  • w środę, czwartek, piątek i sobotę – Msza święta o godz. 18.00.
  1. W czwartek i piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi. W piątek w konfesjonale posługiwał będzie ks. Krzysztof Ora.
  2. W sobotę, 13 sierpnia – Msza święta o godz. 18.00, następnie różaniec fatimski.
  3. W środę, 10 sierpnia przypada uroczystość Św. Wawrzyńca, patrona naszej Parafii. Główną uroczystość odpustową będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę, 14 sierpnia. Zapraszam wszystkich parafian do wspólnego świętowania i modlitwy przez wstawiennictwo Naszego Patrona za całą naszą wspólnotę. Msze święte w tym dniu: WAWRZEŃCZYCE – godz. 8.00, STRÓŻA – godz. 10.00 oraz WAWRZEŃCZYCE – o godz. 12.00 SUMA ODPUSTOWA z procesją eucharystyczną.
  4. 15 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ ZIELNEJ. Msze święte według stałego porządku niedzielnego. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Jacka Janika, Rodzina Pana Mariusza Dołhacza, Rodzina Pana Mariusza Kukuły oraz Pani Dorota Mazankiewicz
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Błaszczyka i Rodzina Pana Mateusza Mitulskiego

Harmonogram sprzątania na lipiec i sierpień dostępny jest na tablicy ogłoszeń.