19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018 ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. WAWRZYŃCA

1. Przeżywamy dzisiaj główną uroczystość odpustowa ku czci Św. Wawrzyńca w Wawrzeńczycach o godz. 13.00, której przewodniczy Arkadiusz Chwastyk, oficjał Sądu Biskupiego w Świdnicy.
  2. W poniedziałek i we wtorek Msza święta w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  3. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE jutro (poniedziałek) po Mszy świętej wieczornej. Zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę różańcową w intencji pokoju na świecie i o nawrócenie grzeszników. Po różańcu procesja fatimska.
  4. W środę, 15 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ ZIELNEJ. W tym dniu Msze święte według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. Msze święte w czwartek, piątek i sobotę w kaplicy Sióstr,
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • przed 15 VIII – Pani Bożena Kozak i Rodzina Pana Artura Kozaka
  • przed niedzielą – Pani Feliksa Malinowska, Pani Helena Pałka i Pani Ewa Małek
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Państwa Licnerskich i Pani Anny Chrzan

W tym tygodniu W KALENDARZU LITURGICZNYM WSPOMINAMY:

• 14 VIIIŚw. Maksymiliana Marii Kolbe, prezbitera i męczennika (wspomnienie obowiązkowe)
  • 17 VIII Św. Jacka, prezbitera (wspomnienie obowiązkowe)