3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.2023

1. Msze święte w tygodniu (ze względu na Kolędę w różnych godzinach):
  • w poniedziałek – MSZY ŚWIĘTEJ NIE BĘDZIE
  • we wtorek – Msza św. w WAWRZEŃCZYCACH o godz. 16.00
  • w środę, czwartek, piątek – Msza św. w WAWRZEŃCZYCACH o godz. 17.00
  • w sobotę – Msza święta w WAWRZEŃCZYCACH o godz. 9.00
  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda w tym tygodniu:
  • wtorek (24 stycznia) – po Mszy św. o godz. 16.00 – Ujów (od Wawrzeńczyc do kościoła)
  • środa (25 stycznia) – po Mszy św. o godz. 17.00 – kolęda dodatkowa
  1. Porządek niedzielny Mszy świętych – pierwsza Msza święta o godz. 8.30. Pozostałe bez zmian.
  2. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach planowanych z naszej Parafii:
  • Pielgrzymka do Beskidu Śląskiego – PSZCZYNA – BIELSKO BIAŁA – SZCZYRK – CIESZYN – WISŁA – ISTEBNA – KONIAKÓW – ŻYWIEC – RYCHWAŁD – od 29 czerwca do 2 lipca (czwartek – niedziela) – koszt 1250 zł
  1. Biuro Camino Travel zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 11 do 18 lutego (pierwszy tydzień ferii zimowych) – koszt 1100 USD. Szczegółowe informacje na plakacie oraz u Księdza Proboszcza.
  2. Pani Marzena Kałamarz – Sołtys Wawrzeńczyc informuje, że w dniu 12 lutego b. r. niedziela (po każdej mszy św.) będzie organizowany kiermasz „WALENTYNKOWY”. W związku z tym zaprasza się chętnych do upieczenia ciast. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do Pani Sołtys do dnia 4 lutego b.r. osobiście lub telefonicznie. Cały dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na budowę plebanii.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (UWAGA nowa cena: 10zł) oraz Mały Gość Niedzielny – NOWY numer lutowy (7zł).
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Pani Ewa Włodzińska, Pani Mariola Wiśniewska i Pan Paweł Wojtecki
  • w przyszłym tygodniu (sprzątanie dekoracji świątecznych) – Rodzina Pana Ryszarda Fafuły i Pani Katarzyny Paszko oraz Rodzina Pana Adama Bandury i Pani Beata Gałka