18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.08.2021

1. Msze święte:
  • w poniedziałek i wtorek – w Kaplicy Sióstr
  • w środę, czwartek i piątek – Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00. Po Mszy świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Uroczystość odpustowa ku czci Św. Wawrzyńca w Wawrzeńczycach w przyszłą niedzielę, 8 sierpnia o godz. 13.00. Msza święta w Ujowie o godz. 11.30.
  2. Pół godziny przed Mszą świętą Różaniec.
  3. W CZWARTEK (1 czwartek miesiąca) i PIĄTEK (Święto Przemienienia Pańskiego) adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 oraz okazja do spowiedzi – w piątek w konfesjonale będzie posługiwał Ks. Bartłomiej – zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty z racji 1 piątku miesiąca oraz odpustu parafialnego
  4. W minioną niedzielę, przy okazji poświęcenia pojazdów i kierowców, zebrano na zakup samochodów dla misjonarzy 1585 zł.
  5. Zgodnie z zaleceniem Konferencji Episkopatu Polski Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski zwraca się z prośbą o zorganizowanie zbiórki pieniędzy dla poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii. W naszej Parafii zbiórka do puszek na ten cel dzisiaj po każdej Mszy świętej.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Bandury i Rodzina Pana Marka Bandury oraz Rodzina Pana Ryszarda Fafuły i Pani Katarzyna Paszko
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Jarosława Gałki i Rodzina Pana Mateusza Gałki