17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07.2023

1. Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci św. Jakuba w Ujowie. Msza święta o godz. 12.30 – przewodniczyć będzie Ks. Łukasz Romańczuk, redaktor wrocławskiej redakcji Tygodnika „Niedziela”. Ks. Łukasz będzie głosił słowo Boże na każdej Mszy świętej i posługiwał w Wawrzeńczycach w konfesjonale.
  2. Msze święte w Wawrzeńczycach:
  • w poniedziałek – w WAWRZEŃCZYCACH: rano o godz. 8.00
  • we wtorek i środę – Mszy świętej nie będzie
  • w czwartek – 1 czwartek miesiąca – w STRÓŻY: adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, następnie Msza święta o godz. 18.00.
  • w piątek – pierwszy piątek miesiąca –  w WAWRZEŃCZYCACH: adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z okazją do spowiedzi, następnie Msza święta o godz. 18.00.

Odwiedziny chorych w piątek w godzinach przedpołudniowych – proszę zgłaszać do czwartku włącznie.

• w sobotę – 1 sobota miesiąca – w WAWRZEŃCZYCACH: o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  1. W zeszłym tygodniu w ramach Dnia Św. Krzysztofa – zebrano na zakup samochodów dla misjonarzy kwotę 2670 zł.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł) oraz wakacyjne wydanie Małego Gościa Niedzielnego.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Wojciecha Wąsowskiego i Rodzina Pana Franciszka Bieńko
  • w przyszłym tygodniu – PRZED ODPUSTEM – Rodzina Pana Jerzego Sakrajdy, Rodzina Pana Rafała Bieńko, Rodzina Pana Juliana Żygadło oraz Pani Dorota Żywiecka