17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.07.2020

1. Dzisiaj z racji Dnia Św. Krzysztofa – Patrona kierowców – po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i modlitwa za wszystkich ich użytkowników. Przy okazji poświęcenia, jak każdego roku, złożona ofiara przeznaczona będzie na zakup samochodów dla misjonarzy.
  2. Msze święte:
  • od poniedziałku do czwartku – w Kaplicy Sióstr
  • w piątek – w kościele parafialnym adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, Msza św. o godz. 18.00
  • w sobotę (1 sobota miesiąca) – Różaniec o godz. 8.30. Msza święta o godz. 9.00. Po Mszy świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Pół godziny przed Mszą świętą Różaniec.
  2. W związku ze Świętem Matki Bożej Anielskiej – 2 sierpnia (niedziela) jest możliwość uzyskania odpustu Porcjunkuli w każdym kościele parafialnym pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, Komunia Św., modlitwa: Ojcze nasz… i Wierzę w Boga…, dowolna modlitwa w intencjach Ojca Św.
  3. Uroczystość odpustowa ku czci Św. Wawrzyńca w Wawrzeńczycach w niedzielę, 9 sierpnia (za 2 tygodnie) o godz. 12.30.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pani Krystyny Wąsowskiej i Pani Dorota Wizimirska
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mieczysława Demczyszaka, Rodzina Pana Tomasz Grochowskiego i Pani Helena Jarosz