17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021

1. Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci św. Jakuba w Ujowie o godz. 12.30.
  2. Dzisiaj z racji Dnia Św. Krzysztofa – Patrona kierowców – po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i modlitwa za wszystkich ich użytkowników. Przy okazji poświęcenia, jak każdego roku, złożona ofiara przeznaczona będzie na zakup samochodów dla misjonarzy.
  3. Dzisiaj także obchodzony po raz pierwszy ŚWIATOWY DZIEŃ DZIADKÓW i OSÓB STARSZYCH
  4. Msze święte:
  • w poniedziałek – w kościele parafialnym o godz. 18.00
  • we wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr
  • w czwartek i piątek – w kościele parafialnym o godz. 18.00
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00
  1. Pół godziny przed Mszą świętą Różaniec.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00
  3. Zgodnie z zaleceniem Konferencji Episkopatu Polski Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski zwraca się z prośbą o zorganizowanie zbiórki pieniędzy dla poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii. W naszej Parafii zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej.
  4. Michał Adamkowski pozostaje w naszej parafii jeszcze ten tydzień. Już dzisiaj dziękujemy za Jego posługę w naszej wspólnocie i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na całą kapłańską drogę.
  5. Uroczystość odpustowa ku czci Św. Wawrzyńca w Wawrzeńczycach w niedzielę, 8 sierpnia (za 2 tygodnie) o godz. 12.30
  6. Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu ZAPRASZA NA STUDIA. Trwa proces rekrutacji na kierunki: Teologia, Pedagogika, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Szczegóły dotyczące całej oferty oraz procesu rekrutacyjnego znaleźć można na stronie www.pwt.wroc.pl.
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniew Markiewicza i Rodzina Pana Łukasza Markiewicza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Adama Bandury i Rodzina Pana Marka Bandury oraz Rodzina Pana Ryszarda Fafuły i Pani Katarzyna Paszko