30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021

1. Msze święte w tygodniu:
  • W poniedziałek – Msza święta w Kaplicy Sióstr
  • od wtorku do piątku – Msza święta o godz. 18.00. We wtorek dodatkowa Msza święta o godz. 17.00.
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  1. Na czas remontu nie ma Mszy świętej w Ujowie o 12.30. Zamiast tego odprawiana jest dodatkowa Msza święta o 12.30 w Wawrzeńczycach według intencji przyjętych do Ujowa.
  2. Nabożeństwo różańcowe w Wawrzeńczycach od wtorku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o 8.30.
  3. Zapraszam aby każdemu z nas udało się przynajmniej raz w tygodniu uczestniczyć w nabożeństwie różańcowym. Na nabożeństwa różańcowe szczególnie zapraszam w kolejne dni (jeśli coś stoi na przeszkodzie zachęcam do wyboru innego dowolnego dnia):
  • WTOREK – uczniów klas trzecich i czwartych SP
  • ŚRODA – uczniów klas pierwszych i drugich SP
  • CZWARTEK – uczniów klas piątych i szóstej SP
  • PIĄTEK – uczniów klas siódmych, ósmych i młodzież szkół ponadpodstawowych
  1. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. Klasy ósme i ponadpodstawowe zapraszam na spotkanie w czwartek na Różaniec, Mszę świętą i spotkanie.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte: 8.00 WAWRZEŃCZYCE, 10.00 STRÓŻA z procesją na cmentarz i 12.00 WAWRZEŃCZYCE z procesją (2 stacje na cmentarzu przykościelnym + 3 stacje na cmentarzu komunalnym).
  4. Dostępne są już kartki na wypominki – proszę na kartce napisać miejscowość zamieszkania.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny – m.in. artykuł o papieżu Janie Pawle I (6zł) i Mały Gość Niedzielny z komiksem o ks. Janie Macha, który będzie w listopadzie beatyfikowany (5zł) oraz kalendarze w cenie 10zł. Są również kalendarze przygotowane przez Scholę ze Stróży (ofiara dowolna)
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Mieczysława Demczyszaka i Pan Tomasz Grochowski
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Leona Bieńko i Pani Helena Jarosz