16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2017

1. Dzisiaj z racji Dnia Św. Krzysztofa – Patrona kierowców – po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i modlitwa za wszystkich ich użytkowników.
  2. W tym tygodniu Msze święte w kościele parafialnym w czwartek i piątek o godz. 18.00 oraz w sobotę o godz. 9.00.
  3. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa ku czci Św. Jakuba w Ujowie o godz. 12.30. Spowiedź przed odpustem w kościele w Ujowie w sobotę o godz. 17.00.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (5zł) i Mały Gość Niedzielny z najnowszą płytą Arki Noego (4zł) oraz dwumiesięcznik „Misyjne Drogi” (4zł).
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny Pana Edwarda Czyżowicza i Pana Marka Lichwy.
  • w przyszłym tygodniu – Rodziny Pani Magdaleny Lichwy i Pani Malwiny Lichwy-Superson.

W tym tygodniu W KALENDARZU LITURGICZNYM WSPOMINAMY:

• 24 VIIŚw. Kingi, dziewicy (wspomnienie obowiązkowe)
  • 25 VIIŚw. Jakuba, Apostoła (Święto)
  • 26 VII Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP (wspomnienie obowiązkowe)
  • 29 VII Św. Marty (wspomnienie obowiązkowe)

Zapowiedzi przedślubne:

• Mateusz BIEŃKO, kawaler, zam. Wawrzeńczyce – Agnieszka Katarzyna WOJCIECHOWSKA, pana, zam. Siemidrożyce – zapowiedź 3
  • Kamil Tomasz NIERADKA, kawaler, zam. Ujów – Marta Katarzyna KŁODNICKA, panna, zam. Piotrowice – zapowiedź 2