16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07.2021

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do środy – Mszy świętej nie będzie
  • w czwartek i piątek Msza święta o godz. 00 w kościele parafialnym w Wawrzeńczycach. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.00.
  • w sobotę – o godz. 9.00
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa ku czci Św. Jakuba w Ujowie o godz. 12.30.
  2. Spowiedź przed odpustem w kościele w Ujowie w SOBOTĘ o godz. 17.00 – po spowiedzi Msza święta o 17.30.
  3. W przyszłą niedzielę z racji Dnia Św. Krzysztofa – Patrona kierowców – po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i modlitwa za wszystkich ich użytkowników. Przy okazji poświęcenia, jak każdego roku, złożona ofiara przeznaczona będzie na zakup samochodów dla misjonarzy.
  4. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony grafik sprzątania na lipiec i sierpień. Jeśli istnieje jakaś przeszkoda w wyznaczonym czasie proszę indywidulanie zamienić się z inną rodziną.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Leszka Rajcy i Pana Karola Rajcy
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniew Markiewicza i Rodzina Pana Łukasza Markiewicza