16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • W poniedziałek, wtorek i środę – Msza święta w kaplicy Sióstr
  • W czwartek i piątek – Msza święta o godz. 18.00.
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa ku czci Św. Jakuba w Ujowie o godz. 12.30. Spowiedź przed odpustem w kościele w Ujowie w SOBOTĘ o godz. 17.00. Zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty w pozostałe dni przed Mszą świętą w Wawrzeńczycach.
  2. W przyszłą niedzielę z racji Dnia Św. Krzysztofa – Patrona kierowców – po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i modlitwa za wszystkich ich użytkowników. Przy okazji poświęcenia, jak każdego roku, złożona ofiara przeznaczona będzie na zakup samochodów dla misjonarzy.
  3. Odpust parafialny Św. Wawrzyńca będziemy świętować w tym roku w niedzielę, 14 sierpnia.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Pani Jadwiga Tarapata, Pan Kazimierz Tarapata oraz Pani Genowefa Kowalska
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Duszy i Rodzina Pana Krzysztofa Woźniaka

Harmonogram sprzątania na lipiec i sierpień dostępny jest na tablicy ogłoszeń.