14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.07.2020

1. Dzisiaj o godz. 11.15. Msza święta z udzieleniem Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Msze święte:
  • od poniedziałku do piątku – w kościele parafialnym o godz. 18.00 – Biały Tydzień dla dzieci pierwszokomunijnych
  • w sobotę – Różaniec o godz. 30. Msza święta o godz. 9.00.
  1. Pół godziny przed Mszą świętą Różaniec.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
  3. Do pomocy duszpasterskiej w naszej parafii na lipiec skierowany został Ks. Michał Staszak, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie i życzymy wielu Bożych łask na całej kapłańskiej drodze.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Jerzego Sakrajdy i Rodzina Pana Rafała Bieńko
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Anny Kozieł i Pani Barbara Kozarowicz

Zapowiedzi przedślubne:

• Adrian Szymon PRZYSTAŁ, kawaler, zam. Domanice i Patrycja Natalia ŻUK, panna, zam. Stróża – zapowiedź 3. – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.
  • Mateusz GAŁKA, kawaler, zam. Mietków i Anna Maria BIEGUSZEWSKA, panna, zam. Kutno  – zapowiedź 3. – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.