13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020

1. Msze święte w tygodniu:
  • W poniedziałek, 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta: godz. 18.00 WAWRZEŃCZYCE.
  • od wtorku do piątku o godz. 18.00
  • W czwartek i piątek (1 piątek miesiąca) – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza święta. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  • w sobotę (1 sobota miesiąca) – Różaniec o godz. 30. Msza święta o godz. 9.00. Po Mszy świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Pół godziny przed Mszą świętą Różaniec.
  2. W przyszłą niedzielę, 5 lipca, podczas Mszy świętej o godz. 11.15 Pierwsza Komunia Święta dla pierwszej grupy.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek po Mszy świętej wieczornej.
  4. W lipcu, w dni powszednie, są wolne intencje – można zapisywać na ten czas Msze święte.
  5. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Jerzego Sakrajdy i Rodzina Pana Rafała Bieńko

Zapowiedzi przedślubne:

• Adrian Szymon PRZYSTAŁ, kawaler, zam. Domanice i Patrycja Natalia ŻUK, panna, zam. Stróża – zapowiedź 2. – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.
  • Mateusz GAŁKA, kawaler, zam. Mietków i Anna Maria BIEGUSZEWSKA, panna, zam. Kutno  – zapowiedź 2. – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.