13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku o godz. 18.00
  • WYJĄTEK: WTOREK – Uroczystość Św. Piotra i Pawła – Msze święte w tym dniu: 16.00 – Ujów / 17.00 Stróża / 18.15 Wawrzeńczyce – ofiara złożona w tym dniu to tzw. „świętopietrze” – przeznaczona na posługę Stolicy Apostolskiej
  • w sobotę – o godz. 9.00
  1. W tym tygodniu
  • pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  • w sobotę – pierwsza sobota miesiąca – Różaniec, o godz. 8.30, Msza święta ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 9.00 w kościele parafialnym.
  1. W lipcu został do nas skierowany na zastępstwo neoprezbiter Ks. Michał Adamkowski.
  2. W związku z czasem wakacyjno-urlopowym ważniejsze sprawy kancelaryjne proszę załatwiać do końca czerwca.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  4. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony grafik sprzątania na lipiec i sierpień. Jeśli istnieje jakaś przeszkoda w wyznaczonym czasie proszę indywidualnie zamienić się z inną rodziną.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Mirosława Boreckiego i Pana Szymona Boreckiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Tadeusz Czapnika i Rodzina Pana Kazimierza Butkiewicza