12 NIEDZIELA ZWYKŁA / NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA – 24.06.2018

1. Dzisiaj uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela głównego Patrona archidiecezji wrocławskiej oraz patrona kościoła w Stróży. Msza święta odpustowa w Stróży o godz. 12.30. Homilię podczas Mszy świętych głosi Ks. Zbigniew KOWAL, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.
  2. Msze święte:
  • od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00
  • w piątek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. PIOTRA I PAWŁA – o godz. 17.00.
  • w sobotę o godz. 9.00
  1. Po Mszach świętych – nabożeństwo czerwcowe.
  2. Posługę duszpasterską w naszej parafii na czas wakacji: od 1 lipca (najbliższa niedziela) do 19 lipca podejmie KS. PAWEŁ SZYDEŁKO.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  4. Zostało w całości opłacone ubezpieczenia naszych świątyń w kwocie 4660zł – w minioną niedzielę zebrano na tacę na ten cel – 3536zł. Bóg zapłać.
  5. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny Pana Stanisława Karczmarza i Pani Danuta Wiaderna.
  • w przyszłym tygodniu – Pani Genowefa Kowalska oraz Pani Jadwiga i Pan Kazimierz Tarapata.