12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020

1. Msza święta odpustowa w Stróży z racji zbliżającej się uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona kościoła w Stróży w dzisiejszą niedzielę, 21 czerwca, o godz. 12.30, której przewodniczyć będzie ks. Grzegorz Kaczybura, wikariusz z Kątów Wrocławskich. ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWĄ. Z tej racji Msza święta w Ujowie o 9.45.
  2. Msze święte od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 9.00. Po Mszy świętej nabożeństwo czerwcowe. Pół godziny przed Mszą świętą Różaniec.
  3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu Msza święta wieczorna o godz. 18.00 o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Siostry Jany, z okazji Imienin a jednocześnie dziękczynienie Panu Bogu za 5 lat posługi w wawrzeńczyckiej wspólnocie w związku ze zmianą miejsca posługi do Wrocławia.
  4. W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00
  5. Spotkanie dla dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej 5 lipca w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.
  6. W lipcu, w dni powszednie, są wolne intencje – można zapisywać na ten czas Msze święte.
  7. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli Oktawie Bożego Ciała w naszej Parafii: wszystkim, którzy nieśli krzyż, chorągwie, dzieciom sypiącym kwiaty i niosącym proporce oraz ministrantom.
  8. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Sebastiana Kościelniaka i Rodzina Pana Wojciecha Smereki
  • w przyszłym tygodniu – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych

Zapowiedzi przedślubne:

• Adrian Szymon PRZYSTAŁ, kawaler, zam. Domanice i Patrycja Natalia ŻUK, panna, zam. Stróża – zapowiedź 1. – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.
  • Mateusz GAŁKA, kawaler, zam. Mietków i Anna Maria BIEGUSZEWSKA, panna, zam. Kutno  – zapowiedź 1. – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.