11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021

1. Dzisiaj nabożeństwo fatimskie wraz z procesją o godz. 18.00
  2. Msze święte w tygodniu z nabożeństwem czerwcowym:
  • od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 – WYJĄTEK – CZWARTEK – MSZA W KAPLICY SIÓSTR
  • w sobotę – o godz. 9.00
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godziny 17.00 – w czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  2. W najbliższą niedzielę, 20 czerwca, Msza święta odpustowa w Stróży z racji uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela o godz. 12.30, której przewodniczyć będzie ks. Bartłomiej Kłos. Z tej racji Msza święta w Ujowie o 9.45. Msze w Wawrzeńczycach bez zmian. Ks. Bartłomiej będzie głosił Słowo Boże na każdej Mszy świętej.

W sobotę wigilia odpustu w Stróży – adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź o godz. 17.00 zakończona Mszą świętą o godz. 18.00.

1. Młodzież klas siódmych i ósmych zapraszam na spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w piątek po wieczornej Mszy świętej.
  2. W związku z czasem wakacyjno-urlopowym ważniejsze sprawy kancelaryjne proszę załatwiać do końca czerwca.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  4. Pielgrzymka do Ziemi Świętokrzyskiej jest odwołana ze względu na małą liczbę zapisanych osób.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Stanisława Karczmarza i Pani Danuta Wiaderna
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Kalinowskiego i Pana Henryka Kazimierczaka