10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

• w poniedziałek – w Kaplicy Sióstr
  • od wtorku do piątku o godz. 18.00
  • w sobotę o godz. 9.00.
  • Po Mszach świętych – nabożeństwo czerwcowe.
  1. W środę, 13 czerwca po Mszy świętej o 18.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę w intencji pokoju na świecie i o nawrócenie grzeszników.
  2. W czwartek – Mszę świętą odprawiać będzie wyświęcony w tym roku (26 maja): Ks. Marcin Wachowiak. Po Mszy świętej zostanie udzielone każdemu indywidualne błogosławieństwo prymicyjne (wraz z odpustem zupełnym pod zwykłymi warunkami). Z Księdzem neoprezbiterem przyjedzie do naszej Parafii Schola z Parafii Katedralnej.
  3. W zeszłą niedzielę w ramach zbiórki do puszek na rzecz Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie zebrano 653zł.
  4. Parafia jest zobowiązana do zapłacenia kwoty 4660zł za ubezpieczenie kościołów (dla porównania w zeszłym roku było to: 2840zł). Kwota ta związana jest z wysoki odszkodowaniami wypłacanymi w ubiegłym roku (nasza parafia otrzymała ok. 7750zł). W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na ten cel.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny Pana Jerzego Ormana i Pana Zenona Augustyniaka.
  • w przyszłym tygodniu – Rodziny Pana Franciszka Falewskiego i Pana Mariusza Trębacza.